SPORTBAZA – kompleksowe podejście do aktywności sportowej zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych!

(+48) 601-797-668

Zadzwoń

Logo Sportbaza

info@sportbaza.pl

Napisz

a

WYJAZDY

Ferie Rodzinne Kronplatz

Idealne ferie to czas spędzony na rodzinnym wyjeździe we włoskim stylu, gdzie słońce, pewny śnieg i niezwykłe widoki spotkają się z profesjonalnym szkoleniem narciarskim dla dzieci i dorosłych. W planie mamy 5 dni jazdy narciarskiej z możliwością doskonalenia techniki rekreacyjnej i sportowej oraz wieczorne wideo i foto analizy.

Włochy - Kiens/Chienes

Narty | Snowboard

13 - 20.01.2023

Ferie w Krynicy Zdrój

Ferie w Krynicy Zdrój to obóz narciarsko-snowboardowy dla dzieci i młodzieży w wieku 7-15 lat. Program obozu skupia się na doskonaleniu jazdy na nartach i snowboardzie pod okiem profesjonalnych instruktorów. Uczestnicy mogą spędzać aktywnie czas na świeżym, górskim powietrzu i brać udział w różnych atrakcjach i zabawach tworząc niezapomniane wspomnienia.

Krynica Zdrój

Narty | Snowboard | Łyżwy

21 - 28.01.2023

Ferie Rodzinne w Wiśle

Rodzinne ferie w Wiśle to rekreacyjny wyjazd narciarsko-snowboardowy z profesjonalną opieką. Skipass umożliwia jazdę na 14 ośrodkach, a stoki są dobierane do poziomu zaawansowania uczestników. Staramy się w pełni wykorzystać spędzony z nami czas zarówno na stoku, jak i poza nim.

Wisła

Narty | Snowboard

18.02.2023

Wyjazdy jednodniowe

Szkolenia narciarskie dla każdego poziomu zaawansowania. Zajęcia obejmują m.in. naukę hamowania, kontrolę prędkości, skręcania, wjazd wyciągiem talerzykowym oraz zjazdy terenowe. Dla zaawansowanych osób oferujemy także treningi na tyczkach (GS i SL), treningi z pomiarem czasu oraz analizę foto-wideo.

Beskid Śląski

Narty | Snowboard

Wtorki, czwartki, soboty, niedziele

FORMULARZ ZAPISU