SPORTBAZA – kompleksowe podejście do aktywności sportowej zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych!

(+48) 601-797-668

Zadzwoń

Logo Sportbaza

info@sportbaza.pl

Napisz

a

KLUB SPORTOWY

Idea naszego klubu

Nasz klub sportowy to przede wszystkim czerpanie radości z naszych pasji, wspólnota, nauka i doskonalenie się na każdej płaszczyźnie. Chcemy, aby każdy mógł zwiedzić interesujące miejsca i poznać ciekawych ludzi, a także mieć bliższy kontakt z przyrodą. Wsparcie w grupie rówieśniczej i wzajemne kontakty są dla nas bardzo ważne. Skupiamy się przede wszystkim na doświadczeniach i przeżyciach, które możemy zdobyć dzięki wspólnym wyjazdom i wyprawom. Stwarzamy również warunki do rywalizacji na zawodach na różnym poziomie trudności, dostosowując je do wieku i indywidualnych możliwości naszych uczestników.

Sportbaza - szkolenia snowboardowe

„Sport to sztuka przetrwania. To walka z samym sobą, z własnymi słabościami i ograniczeniami. To uczenie się wytrwałości, determinacji i pokonywania trudności.” – Bartosz Kurek, siatkarz

Opieka

Kompleksowa opieka nad rozwojem motorycznym zamiast specjalizacji od młodego wieku

Prozdrowotność

Program oparty o ciekawe i nowoczesne aktywności prozdrowotne

Motywacja

Stawianie wyzwań dostosowanych do wieku uczestników, które motywują do pokonywania własnych słabości

HARMONOGRAM ZAJĘĆ W PAWŁOWICACH

Wspinaczka

GRUPA I
Wtorek i Czwartek godz. 15.15-17.15

GRUPA II
Środa i Piątek godz. 15.15 – 17.15

Pływanie

GRUPA I
Środa i Piątek godz. 18.00

GRUPA II
Środa i Piątek godz. 19.00

Najlepsza skuteczność

W naszym klubie sportowym skupiamy się na kompleksowym rozwoju motorycznym, zamiast specjalizacji od najmłodszych lat. Nasz program składa się z interesujących i nowoczesnych aktywności prozdrowotnych. Stawiamy przed uczestnikami wyzwania dostosowane do ich wieku, które motywują ich do przezwyciężania swoich słabości. Skuteczność w nauce różnych sportów opiera się na naszym wieloletnim doświadczeniu szkoleniowym w różnorodnych aktywnościach m.in. takich jak narty, pływanie, kitesurfing, wingfoil czy wspinaczka. W klubie sportowym cenimy indywidualne podejście, koleżeństwo i wzajemny szacunek. Traktujemy samodoskonalenie i rywalizację jako środek wychowawczy, a nie jedyny cel.

Zimą bierzemy udział w zawodach narciarskich, takich jak cykl Beskidzkie Nadzieje oraz Śląska Liga Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim.